Genghis Khan's therapy for stress

Citíte se vyřizeni, napjati a ve stresu? Máte problem se spánkem? Mivate pocit uzkostí či  vyhoření? Problemy se soustředenim a paměti?  To jen začatek seznamu, s čim všim vám muže terapie horme pomoct.

Horme doslovně znamená mongolské moxování, čili zahřivání určitých akupresurních bodů. Spociva v aplikaci specialne pripravenych pytliku s bylinami namačenych v horkem oleju na určitá místa na těle. Teplo, olej a prijemná vuně  bylin působí do hloubky, a navozuje tak hluboký pocit uvolnění, že pacienti během terapie nekdy i usnou.

Horme v tradicni tibetské medicíně se použiva na tzv. poruchy energie Větru (Lungu). Patři k ním nejen vyž popsane symptomy, ale i chronicke bolesti patere, stuhlost svalu, arytmie, osteoporoza a další.

U žen ulevuje bolestivou menstruaci, zmirnuje porodní bolesti, a  je velmi pomocna v obdobi šestineděli a dále. Matkom se malo kdy dostava dostatek péče, když je celá pozornost zaměřena na novorozené ditě, a jemná terapie horme přidá jim síl pro zvladaní nové situace. Zrychluje take regeneraci po operacich či traumatech. Čingischán si ji pry  dopřaval kazdy den, aby si udržel sílu a klid.   

Pokud zrovna prochazite těžkým životním obdobím a potřebujeme podporu, prijdte si vyzkoušet blahodarné učinky horme na sobě. 

Chingis chanova terapie na stress

Citite se vyřizeni, napjati a ve stresu? Máte problem se spánkem? Mivate pocit uzkost ci  vyhoreni? Problemy se soustredenim ci pameti?  To jen zacatek seznamu s cim vam muze terapie horme pomoct.