O mně

Jsem lékařka a matka dvou dětí. Narodila jsem se v Petrohradu a vyrůstala v Polsku. Když jsem v Lodži studovala medicínu na Lékařské univerzitě, setkala jsem se s doktorem Nidou Chenagtsangem, u kterého jsem začala paralelně studovat tradiční tibetskou medicínu. Doktor Nida Chenagtsang je mou inspirací a průvodcem dodnes.

Absolvovala jsem stáže v tibetských nemocnicích v Dharamsale (Indie) a také v Tibetu zejména v Malo Sorig Hospital (provincie Amdo). Funkční medicínu studuji na Functional Medicine University v USA (online). Spolupracuji s Institutem funkční medicíny a vyživy v Praze. 

Do Prahy jsem se přestěhovala za svou láskou. Nejdříve jsem pracovala na interním oddělení v pražské Nemocnici Motol, po narození dětí jsem se ale do nemocnice už nevrátila.

Založila jsem českou i polskou pobočku  Sorig Khang International, v Čechách pod názvem Akademie tradiční tibetské medicíny.

Práce s myslí a meditace mne vždy zajímaly, díky nim jsem také během různých, i těžších období života nalezla zase cestu k rovnováze. Doufám, že i Vám budu moci na Vaší cestě ke zdraví a spokojenosti pomoci.